Jacht

Datum Wedstrijd Klasse Resultaat
05-06-06 WT-Beauraing C1 - Initiatie 77/100 - 14e plaats
19-11-06 Jachtdag VvdNSDTR Gevorderden 75/100 - 2e plaats
16-12-06 FT Anzegem A la Francaise Geslaagd - Goed CQN
11-03-07 WT-Oteppe C1 - Initiatie 73/100 - 15e plaats
25-03-07 Clubdiplomadag NSDTRCN B 68/80 - Beste Toller vd dag
31-03-07 WT-Wingene C1 - Initiatie 60/100 - 7e plaats
14-04-07 WT-Lubbeek C1 - Initiatie 84/120 - 16e plaats
12-05-07 WT-Thorembais C1 - Initiatie 76/100 - 14e plaats
28-05-07 WT-Beauraing C1 - Initiatie 80/100 - 12e plaats
02-06-07 WT-Anzegem C1 - Initiatie 79/100 - 13e plaats
23-06-07 WT-Beerse C1 - Initiatie 87/100 - 9e plaats
05-08-07 Preseau (F) Epreuve B Geslaagd
17-09-07 FT Serville A la Francaise

Geslaagd - Goed CQN ----- Belgisch kampioen

22-09-07 Clubdiplomadag NSDTRCN C 47/50
12-04-08 WT-Thorembais C2 - Novice 42/100 - NC
15-06-08 WT-Retie C2 - Novice 66/100 - NC
28-06-08 WT-Beerse C2 - Novice 64/100 - NC
21-07-08 Fun WT-Retie C2 - Novice 71/100 - 4e plaats
05-12-08 FT Grigny (F) A la Francaise Tres Bon (Zeer Goed) ------------- Internationaal Kampioen (met werkkwalificatie)
06-12-08 FT Grigny (F) A la Francaise Tres Bon (Zeer Goed)
25-03-09 WT-Wingene C2 - Novice 36/100 - NC
07-06-09 WT-Geel C2 - Novice 59/100 - NC
20-06-09 WT-Anzegem C2 - Novice 77/100 - 14e plaats
27-06-09 WT-Beerse C2 - Novice 80/100 - 12e plaats
22-11-09 WT-Sint Oedenrode (NL) B1 Passed - B1 certificate
23-07-10 Euro Challenge tijdens CLA Game Fair / Ragley Hall Belgische Team 327/360 - 5e plaats
23-07-10 Euro Challenge tijdens CLA Game Fair / Ragley Hall Individuele score Darwin 100/120
17-04-11 WT-Pecquencourt C2 - Novice 55/80 - 3e plaats
18-06-11 WT-Anzegem B - Open 57/100 - NC
22-07-11 Euro Challenge tijdens CLA Game Fair / Blenheim Castle Belgische Team 266/360 - 6e plaats
22-07-11 Euro Challenge tijdens CLA Game Fair / Blenheim Castle Individuele score Darwin 106/120
09-10-11 Tolling Clubmatch BTC Open Zeer Goed
07-10-12 Tolling Clubmatch BTC Open Zeer Goed
09-03-13 Tolling Clubmatch BTC (Cold Game) Open Zeer Goed
06-10-13 Tolling Clubmatch BTC Veteraan Zeer Goed
       

 

Show

Datum

Show

Keurder

Klasse

Resultaat

20-08-05 Mechelen Stuifbergen-Hoetjes (NL) Jeugd 1ZG Beste Jeugd
25-09-05 Clubmatch NSDTRCN Meersman (NL) Jeugd ZG
20-05-06 Wieze Kuzelj (SL) Tussenklas 1U CAC BOS
28-05-06 Tollerfestival VvdNSDTR Wahlberg (SE) Tussenklas 3ZG
25-06-06 Brussel Sorensen (N) Tussenklas 1ZG
10-12-06 Genk Selimovic (CRO) Open Klas 1U CAC CACIB BOB
24-02-07 Hoogstraten Holm Hansen (DK) Werkklas 1U CAC CACIB BOB
18-03-07 Wieze Kavcic (SL) Werkklas 1ZG
09-04-07 Leeuwarden (NL) Nieminen (FI) Werkklas 1U
15-04-07 Antwerpen Guillamon (ES) Werkklas 1U RCAC RCACIB
26-05-07 Tollerfestival VvdNSDTR Mick Howes (GB) Open Klas ZG
10-06-07 Lommel Rekiranta (FI) Werkklas 1ZG BOS
01-09-07 Luxemburg Cerne (SL) Werkklas 1U CACL
16-12-07 Alencon (F) Kerihuel (F) Kampioensklas 1U CACIB BOB
30-03-08 Luxemburg Nagy (H) Werkklas 1U CACL Lux Kampioen
04-05-08 Dortmund (D) Radtke (D) Werkklas 1U
15-02-09 Rheinberg (D) Michael Forte (IRL) Werkklas 1U CAC VDH
13-09-09 Lievin (F) Desserne (F) Werkklas 1U CACS BOB
19-09-09 Beauvais (F) Pigal (F) Werkklas 1U CACS CACIB BOS
11-07-10 Parijs (F) Mach (CH) Werkklas 1U
11-09-10 NE Retrievers - La Chapelle Gauthier (F) Le Roueil (F) Werkklas 1U CACS BOS Frans Kampioen
03-08-14 Tollerspecialty Skummeslovstrand (SE) Lisa Molin (SE) Veteranenklas 3ZG
         

 

Gehoorzaamheid

Datum

Wedstrijd

Klasse

Resultaat

06-04-05 Overgang GHV A 63/70
01-06-05 Overgang GHV B 63/70
18-03-06 De vrije liefhebbers Sociabilisatietest Geslaagd
14-04-06 Gehoorzaamheidsbrevet GHV Brevet 89/100
       

 

Flyball

Datum

Wedstrijd

Team

Resultaat

17-09-06 Brugge Blue Bandits 2e plaats
01-10-06 Berlaar Blue Bandits 1e plaats
13-05-07 Hasselt Blue Bandits 1e plaats - divisie 4
09-07-07 Aarschot Blue Bandits 4e plaats - divisie 2
29-07-07 Westerlo Freaky Bandits 2e plaats - divisie 3
26-08-07 Grasheide Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
02-09-07 Hasselt Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
23-09-07 Hoeksche Waard (NL) Blue Bandits 1e plaats - divisie 4
07-10-07 Brasschaat Blue Bandits 5e plaats - divisie 3
10-02-08 Barendrecht (NL) Blue Bandits RR 1e plaats - DE 2e plaats - div 3
11-05-08 Bornem Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
25-05-08 Hasselt Freaky Bandits 3e plaats - divisie 4
13-07-08 Aarschot Freaky Bandits 3e plaats - divisie 4
27-07-08 Noorderwijk Freaky Bandits 2e plaats - divisie 3
24-08-08 Bornem Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
14-09-08 Peer Freaky Bandits 3e plaats - divisie 4
28-09-08 Vlimmeren Freaky Bandits 4e plaats - divisie 3
05-10-08 Brabo Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
17-05-09 Hasselt Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
31-05-09 Bornem Freaky Bandits 3e plaats - divisie 4
12-07-09 Aarschot Easy Bandits 2e plaats - divisie 4
19-07-09 Heiloo (NL) Freaky Bandits 2e plaats - divisie 4
26-07-09 Aarschot Freaky Bandits 1e plaats - divisie 4
30-08-09 Hasselt Freaky Bandits 5e plaats - divisie 3
06-09-09 Bornem Freaky Bandits 1e plaats - divisie 3
20-09-09 Aarschot Freaky Bandits 2e plaats - divisie 3
27-09-09 Rijkevorsel Freaky Bandits 3e plaats - divisie 3
04-10-09 Brasschaat Freaky Bandits

4e plaats - divisie 3

23-05-10 Bornem Easy Bandits 3e plaats - divisie 3
30-05-10 Hasselt Easy Bandits 3e plaats - divisie 3